Меню

Про компанію

Юридична компанія Lex Legum – це команда професіоналів, які спеціалізуються на наданні широкого спектру юридичних послуг. Наші спеціалісти володіють практичним досвідом та обширним об’ємом знань, що дозволяє максимально якісно надавати юридичну допомогу як населенню, так і бізнесу.

На цей час знайти юриста в Харкові не проблема, але в чому ми все-таки краще? В сучасних реаліях дуже важливо бути юридично обізнаним та мати надійного партнера, якому можна було б доручити представлення та захист свої законних прав та інтересів.

Особливістю компанії є відточена до дрібниць система обслуговування та надання правової допомоги, яка була сформована в процесі кропіткої роботи над собою та помилками конкурентів в сфері юридичних послуг. Наша перевага перед іншими полягає в тому, що ми не спеціалізуємось на наданні послуг в конкретній галузі права, а навпаки, Lex Legum – це багатопрофільна юридична компанія, спеціалісти якої допоможуть Вам у вирішенні будь-якого питання правового характеру, що в свою чергу вимагає від нас постійного вдосконалення. Ми постійно підвищуємо свій кваліфікаційний рівень шляхом праці на над собою, прийняттям участі в різноманітних конференціях та семінарах юридичної направленості. Наші юристи завжди в курсі всіх змін, як українського законодавства, так і міжнародного, таким чином, замовивши послуги у нас, Ви завжди можете бути впевнені в якості юридичної допомоги.

Ми знаємо, що робити! Саме таким є лозунг нашої компанії, який як найточніше характеризує нас як професійного радника та надійного партнера, а відгуки наших вдячних клієнтів, є тому підтвердженням

На даний момент ми готові надати Вам наступні послуги:

1. Представництво в суді в сфері: господарського, цивільного, сімейного, податкового, корпоративного, адміністративного права, а також у справах про адміністративні правопорушення.

2. Реєстрація та ліквідація бізнесу (реєстрація суб’єктів підприємницької діяльності «під ключ» (ТОВ, ПП, ФОП); внесення змін до відомостей, які містяться в Реєстрі (зміна місцезнаходження, розміру статутного фонду, зміна ПІБ та ін.); розробка статутних документів; зміна директора підприємства, отримання виписок, довідок та інших документів з Реєстру; ліквідація підприємницької діяльності).

3. Консультування та складання документів (надання усної та письмової юридичної консультації, складання цивільно-правових та господарсько-правових договорів; складання претензій, звернень, внутрішньогосподарських документів; складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, складання заперечень на позовну заяву, на апеляційну і касаційну скарги).

4. Комплексне юридичне обслуговування підприємницької діяльності (пакет «Мінімальний», пакет «Оптимальний», пакет «Преміум»).

5. Представництво у відносинах з держорганами і органами місцевого самоврядування (представництво у відносинах з фіскальною службою та іншими контролюючими органами, представництво у відносинах з виконавчою службою. Крім цього зробимо все для отримання: охоронної ліцензії, будівельної ліцензії, ліцензії на лікарські препарати, ліцензії на прекурсори, а також дозволів на початок робіт від органів охорони праці, від пожежної охорони, дозволу на відкриття торгової точки і інших документів дозвільного характеру).

Принципи роботи.
Наша діяльність ґрунтується на дотриманні певних принципів, які характеризують нас як надійного партнера.

Якість. Скоріш за все, один з найголовніших принципів, дотримання якого є запорукою успішного розвитку.

Оперативність. Значення швидкості та актуальності надання юридичної допомоги важко переоцінити, бо майже завжди результат напряму залежить від оперативності прийняття рішення.

Індивідуальний підхід. Інтереси Клієнта для нас є найвищім пріоритетом, тому для зручності час нашої роботи не обмежений рамками 8-часового робочого дня.

Прозорість. Під час надання юридичних послуг, ми інформуємо наших Клієнтів про хід виконання завдань, як про позитивні, так і про негативні моменти, надаючи повну фінансову звітність.

Конфіденційність. В своїй роботі ми непохитно дотримуємось норм ділової та професійної етики, тому кожен, хто до нас звернеться може бути впевнений про нерозголошення його життєвої ситуації.