Меню

Комплексний юридичний супровід бізнесу

ico4.png

ico4.png

Абонентське обслуговування Клієнтів

Сутність даної послуги полягає в мінімізації витрат на оплату праці штатного юриста або навіть цілого юридичного відділу, шляхом укладення з нами договору абонентського юридичного супроводження (юридичний аутсорсінг).
Для цієї цілі мі розробили 3 пакета послуг, які включають в себе: правові консультації, складання документів, представництво в суді та контролюючих органах. Таким чином, уклавши з нами договір, Ви будете впевнені в тому, що вирішенням всіх ситуацій юридичного характеру, які виникнуть під час здійснення господарської діяльності, будуть займатись кваліфіковані юристи.

-пакет «Мінімальний» (усне консультування – до 3-х в місяць, письмове консультування – до 2-х в місяць; правовий аналіз документів – до 2-х в місяць; представництво в контролюючих органах – до 2-х в місяць; судове представництво – 1 суд. засідання в місяць.);

-пакет «Оптимальний» (усне консультування – до 6-х в місяць, письмове консультування – до 4-х в місяць; правовий аналіз документів – до 4-х в місяць; представництво в контролюючих органах – до 3-х в місяць; судове представництво – до 2 суд. заседание в місяць.);

– пакет «Преміум» (усне консультування – до 9-х в місяць, письменное письмове консультування – до 6-х в місяць; правовий аналіз документів – до 6-х в місяць; представництво в контролюючих органах – до 5-х в місяць; судове представництво – до 4 суд. заседание в місяць.).